“Грузинські реформи” Нацполіції призвели майже до знищення структури, – МосійчукНародний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що “грузинські реформи” Нацполіції насправді призвели лише до вкрай негативних наслідків. Об этом сообщает 35kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


За словами політика, “команда грузинських реформаторів” ініціювали зміни, котрі насправді призвели “майже до знищення цієї правоохоронної структури”.


При цьому Мосійчук наголошує, що Сергію Князєву, який прийшов на зміну Хатії Деканоїдзе, вдалось зламати ситуацію.


“Він сконцентрував на результативній роботі, як молодих професіоналів, так і досвідчені кадри. Лише завдяки цим великим зусиллям сьогодні можна спостерігати позитивну статистику зростання розкриття злочинів”, – заявив депутат в ефірі телеканалу Прямий.Політик також підкреслив, що на сьогодні суспільству не можуть бути представлені проміжні результати розслідування резонансних справ, у тому числі вбивства журналіста Павла Шеремета, його помічниці Аміни Окуєвої, та замаху на його життя.


“Матеріали таких справ засекречені, і озвучувати будь-які версії, як остаточні, можна лише після розкриття злочину. Адже злочинці працюють на надвисокому рівні, і будь-який витік інформації, дасть їм змогу уникнути арешту й подальшої відповідальності”, – пояснив Мосійчук.
Джерело статті: “https://informator.news/hruzynski-reformy-natspolitsiji-pryzvely-majzhe-znyschennya-struktury-mosijchuk/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя