На роботу для іноземців Польща вводить платні дозволи - 27 Грудня 2017

З 2018 року в Польщі набудуть чинності нові правила працевлаштування іноземців, згідно з якими заяви поляків про намір доручити роботу іноземцеві буде замінено платними дозволами на сезонні роботи. Об этом сообщает silske.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомила директор Повітового управління праці в місті Груєц Мазовецького воєводства Мажанна Скочек, – пише “Польське радіо”.

“Період виконання роботи не може перевищувати дев’яти місяців упродовж календарного року і його рахують від дати в’їзду іноземця в Польщу. Оплата за дозвіл становитиме 30 злотих (близько 230 гривень). Процедура дозволів на сезонну роботу діятиме в таких галузях, як землеробство, садівництво, туризм, гастрономія”, – йдеться в повідомленні.

Директор Воєводського управління праці у Варшаві Томаш Серадз вказав, що метою впровадження нових правил є адаптація державних норм до законодавства ЄС.

Він також додав, що на підставі заяви про намір доручити роботу іноземцеві не було відомо, на кого і на яких умовах працював у Польщі громадянин іншої держави. Це ускладнювало перевірку з боку прикордонників і Державної інспекції праці.Джерело статті: “http://nowyny.com/news/na_robotu_dlja_inozemciv_polshha_vvodit_platni_dozvoli/2017-12-27-10937”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя