На картах Google виявили сліди падіння НЛО

За допомогою програми Google Earth в Антарктиці було виявлено дивний схожий на НЛО об’єкт, який зазнав катастрофи. Об этом сообщает patelnya.in.ua со ссылкой на СМИ.


сліди падіння НЛО


Об’єкт був виявлений так званими інтернет-мисливцями за прибульцями. Вони займаються вивченням карт місцевостей, аномальних явищ і різноманітних чуток про НЛО.


Користувачі побачили на фотознімках острова Південна Георгія сліди приземлення величезного непізнаного предмета. На думку прихильників теорії позаземних цивілізацій, такий масивний слід міг залишити тільки інопланетний корабель. Скептики, своєю чергою, стверджують, що нічого надприродного у виявленому об’єкті немає.


Читай також: НА КАРТАХ GOOGLE В АНТАРКТИДІ ВИЯВЛЕНО БАЗУ НЛО


«Дослідницька станція попросила нас зробити з повітря фотографії всього острова, щоб задокументувати популяцію і місця проживання оленів. Як фотограф, я можу підтвердити на 100%, що об’єкт на знімку – лише результат льодовика, що зійшов. Вибачте», — повідомив користувач під ніком Rain606, який приїжджав на острів разом з Королівським військово-морським флотом Великобританії.


сліди падіння НЛОФото: © youtube.com / secureteam10


Джерело статті: “http://new-s.com.ua/nayka/na_kartakh_google_vyjavyly_slidy_padinnja_nlo_11748.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя