Франківський ресторан «Холодець» - місце гастрономічної та естетичної насолоди (фото)

Об этом сообщает ukr-week.in.ua со ссылкой на СМИ.


У ресторані «Холодець» вас радо зустрінуть і організують вдале проведення часу в приємній компанії чи святкування найважливіших для вас свят: Дня народження, випускного вечора чи запальної вечірки. А тричі на тиждень, в п’ятницю, суботу й неділю, гості ресторану відпочивають під звуки живої музики, пишуть Версії.


Гордість закладу – м’ясо та риба із печі «Тандир», майстерно приготовлені шеф-кухарем. Крім того, у будні з 12:00 по 16:00 год. у ресторані діє пропозиція -30% на окремі страви з меню.


Для відвідувачів тут працює два зали: на 40 місць, для тісного кола і зал-тераса, що вміщає 85 персон – для гучних святкувань.
«Автентична страва холодець відома здавна у слов’ян Східної Європи, наразі залишається невід’ємною складовою української, білоруської, польської, російської, румунської кухні. Наш заклад не випадково має одноіменну назву. Ресторан “Холодець” – класичне поєднання європейської та української кухні з атмосферою затишку та комфорту», – відзначає адміністрація закладу.В закладі розробили спеціальне меню для дітей. Де, крім смачнючих десертів (це ж не секрет, що малюки полюбляють ласощі), для малечі є різноманітний вибір поживних, а головне корисних страв.А потратити енергію, отриману від їжі, діти можуть в спеціально облаштованій ігровій кімнаті, яка є безкоштовною. Тож поки батьки насолоджуватимуться майстерно приготовленими стравами та смаком української забави, діти радісно проводитимуть час у дитячій зоні. На них тут чекають веселі забави та приємна атмосфера.Сплануйте ваше дозвілля якісно – відвідайте ресторан «Холодець».


м. Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 29А


тел. (067) 010 10 16


Facebook: https://www.facebook.com/restoranholodec/


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/frankivskiy-restoran-holodets-mistse-gastronomichnoyi-ta-estetichnoyi-nasolodi-foto/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя