У Львові представляють мистецький проект про відомих художників

У рамках Великоднього ярмарку стартує новий проект — Мистецький тиждень.

Першими учасниками проекту стали відомі львівські митці — подружжя Віктор та Наталка Проданчуки з виставкою ʺВічні та геніальні: Портрети геніальних і відомих на весь світ художниківʺ. Об этом сообщает total-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺМи започаткували новий проект для того, аби розповісти львів’янам та гостям нашого міста про львівських митців, яких знають у всьому світі. Завдяки неординарній експозиції скульптур та картин в скляному куполі, сучасне мистецтво стає прозорим та доступним глядачу. Експозиція робіт працює на відвідувачів, що знаходиться ззовні скляної конструкції, а щодня з 18 до 19 год. можна буде оглянути виставку з середини та поспілкуватись з авторами робітʺ, — розповідає куратор проекту, маркетолог компанії ʺЛьвівські ярмаркиʺ Оксана Кулик.


ʺЗміст та концепція портретів — це внутрішній психологічний образ-стан душі, творчий прорив з використанням елементів творів портретованих художників. Серія нових творів Віктора Проданчука ламає стереотипні уявлення поняттєвої сфери традицій і новаторства в скульптуріʺ, — додають учасники проекту.


Компанія ʺЛьвівськім ярмаркиʺ дала можливість спостерігати за роботою скульпторів під час Фестивалю льодових скульптур в період Різдвяного ярмарку, де мистецтво створюється на очах у глядачів, а проект ʺМистецький тижденьʺ стане арт-майданчиком в період Великоднього ярмарку.


Нагадаємо, IX Великодній ярмарок триває у Львові з 26 квітня до 19 травня. Традиційно алея перед Оперою стала осередком українських традицій, чудовим місцем зустрічі друзів і близьких та особливо атмосферною локацією для святкування Великодня.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_predstavlyayut_mystetskyy_proekt_pro_vidomyh_hudozhnykiv_315860.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя