ЄС офіційно номінував нового посла в Україні


Верховний представник Європейського Союзу з закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні оголосила про планову ротацію в представництві ЄС в Україні

У заяві йдеться, що головою представництва ЄС в Україні буде призначено естонського дипломата Матті Маасікаса. Об этом сообщает dneprcity.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Матті Маасікас висунутий на посаду голови представництва ЄС в Україні. На даний час він є заступником міністра у справах ЄС Міністерства закордонних справ Естонії", — йдеться в повідомленні.

Матті Маасікас змінить на цій посаді французького дипломата Хюга Мінгареллі. Він очолив представництво ЄС в Україні в 2016 році.

Естонський дипломат буде офіційно призначений після отримання агреману (згоди України).

Маазікас в рамках планової ротації восени змінить французького дипломата Хюга Мінгареллі, який очолив Представництво ЄС у Києві у 2016 році.

Маазікас з 2011-го по 2016 рік очолював представництво Естонії в ЄС, потім повернувся до Таллінна на посаду заступника міністра з європейських питань.

У 2005 році його призначили послом у РФ, проте до Москви дипломат не потрапив через призначення генеральним секретарем у МЗС Естонії.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/yes_oficiyno_nominuvav_novogo_posla_v_ukrayini”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя