Трамп назвав «дурним хлопцем» посла Британії у США

Дональд Трамп заявив, що посол Британії у США погано справляється зі своїми обов’язками — Трамп назвав «дурним хлопцем» посла Британії у США
Дональд Трамп заявив, що посол Британії у США погано справляється зі своїми обов’язками
Божевільний посол, якого Велика Британія нав’язала Сполученим Штатам, не та людина, від якої ми в захваті, — американський президент Об этом сообщает duplet.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент США Дональд Трамп назвав «дурним хлопцем» посла Великої Британії в США Кіма Даррока.


Про це йдеться у дописі Дональда Трампа у Twitter.


«Божевільний посол, якого Велика Британія нав’язала Сполученим Штатам, не та людина, від якої ми в захваті, він дуже дурний хлопець (stupid guy). Він повинен розмовляти зі своєю державою та прем’єр-міністром Мей про їхні невдалі перемовини щодо Brexit, а не засмучувати мене своєю критикою», — написав Трамп.
The wacky Ambassador that the U.K. foisted upon the United States is not someone we are thrilled with, a very stupid guy. He should speak to his country, and Prime Minister May, about their failed Brexit negotiation, and not be upset with my criticism of how badly it was...

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 9 июля 2019 г.
Нагадаємо, газета Daily Mail опублікувала висловлювання Деррока, в яких він називає Трампа «нездатним», «ненадійним» і «некомпетентним».


Трамп заявив, що Деррок погано справляється зі своїми обов’язками.


Пізніше МЗС Британії почало розслідування витоку образ на адресу Трампа.
Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/tramp-nazvav-durnim-hlopcem-posla-britaniji-u-ssha-608512.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя