Розпочався набір на курс для майбутніх копірайтерів – 8 тижнів навчання


На великому онлайн курсі «Риба» навчать писати лаконічні, сильні та живі тексти для соціальних мереж, медіа і блогів, корпоративних сайтів, лендингів, рекламних оголошень, без канцеляризмів і складних конструкцій. Об этом сообщает versal-online.in.ua со ссылкой на СМИ.


Цей курс розробили і викладають автори рекламних текстів для Visa, Pepsi, Lexus, Audi, Toyota, HUGGIES, Coca-Cola, Revo, головні редактори та журналісти «Новое время», SNOB, «Коммерсантъ», Forbes, L’Officiel Hommes, ADME та багато інших.


Навчання триває протягом двох місяців з 11 грудня по 31 січня. Воно складається з 24 семінарів, 36 годин практики і домашніх завдань, тексти яких викладачі перевірять і допоможуть покращити. Тексти учнів перевірятимуть – авторка «Настільної книги копірайтера», копірайтерка з 20-річним досвідом Еліна Слободянюк та письменник, автор дев’яти популярних романів Любко Дереш.


П’ятнадцять копірайтерів-практиків і журналістів навчатимуть писати для соціальних мереж, медіа, корпоративних сайтів і блогів, Telegram каналів, Twitter, LinkedIn. Студентів навчать писати прес-релізи, рекламні оголошення, ділові листи, грамотно спілкуватись через messenger та email.Школа працює в Україні з 2016 року і за цей час навчання у ній пройшли 4 130 спеціалістів. Корпоративне навчання тут пройшли працівники однієї з найбільших корпорацій країни – DTEK.


Навчання відбуватиметься в прямому онлайн ефірі з можливістю переглядати відео та освітні матеріали протягом року.


«Ви не пропустите жодної хвилини важливої інформації. Зможете в будь-який момент повернутись до відео чи практичних вправ і повторити їх безмежну кількість разів», – зауважує кураторка курсу Вікторія Ємроленко.


Після навчання студенти отримають сертифікат про нові компетенції з копірайтингу та контент-маркетингу, PR і SMM, а також зможуть пройти стажування у викладачів і партнерів школи копірайтингу «Риба».


Вартість навчання, докладна інформація про викладачів та відгуки випускників доступні на сайті програми. Розклад – за цим посиланням.


Проконсультуватись з кураторами курсу можна за телефоном – 067 508 68 58, у Facebook, Telegram або за електронною адресою – [email protected]


* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/31/rozpochavsya-nabir-na-kurs-dlya-majbutnih-kopirajteriv-8-tyzhniv-navchannya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя