В Страсбурзі відбулась зустріч представників партії "Національна платформа" з членом Європарламенту

Об этом сообщает wek.in.ua со ссылкой на СМИ.


Picture

В Страсбурзі відбулась зустріч представників української партії "Національна платформа" — Катерини Одарченко, Тимура Чмерука та Сергія Клєца з членом Європарламенту від Фінляндії Нілом Торвальдсом.

Українська делегація розмовляла з євродепутатом про алгоритми будівництва політичної партії. Торвальдс, як людина, що мав досвід знайомства з пострадянською системою, був щиро занепокоєний відсутністю у країнах колишнього СРСР (зокрема, в Україні) громадянського суспільства.

Торвальдс зазначив, що повністю підтримує створення таких політичних сил, як "Національна платформа", що спирається на демократичний горизонтальний принцип партійного будівництва. Та він впевнений, що це необхідно для таких великих держав як Україна.

Також він виявив готовність поділитись досвідом розробки плану дій профільних комітетів для новоствореної партії. Представники "Національної платформи" домовились надалі співпрацювати з Торвальдсом у цьому векторі, інформує "Багнет".Джерело статті: “http://www.bagnet.org/news/politics/410660/v-strasburzi-vidbulas-zustrich-predstavnikiv-partiyi-natsionalna-platforma-z-chlenom-evroparlamentu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя